Jepet ambient për zyrë me qira pranë Kryeministrisë

13/04/2016 9:45 AM 0 komente

Çmimi / muaj

700 €
Ambjenti ndodhet ne pjesen me te lakmuar te qytetit, shume prane nderteses se Kryeministris. Pallati eshte shume i mire ka 2 ashensor dhe sherbim administrimi 24 ore,por edhe brenda ambjentit punimet jane shume te mira ……………………

Negociatori

Rezarta Islamaj
Tel:
+355-(0)-42241562
Cel:
+355-(0)-684629887
Email:
rezarta@homesinalbania.com

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of