Jepini fund

09/07/2018 11:02 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintSi politikat e emigracionit të Perëndimit ndeshen me vlerat. Dhe pse janë pikërisht vlerat ato që fitojnë zakonisht   Në Teksas, një i mitur emigrant nuk lejohet të qëndrojë me të ëmën nga qeveria federale. Kjo është një mënyrë për të parandaluar ardhjen e emigrantëve të tjerë. Në Mesdhe, një anije me rreth 630 emigrantë në bordin e saj, nuk u pranua të hyjë në një port italian, ndërkohë që zëvendëskryeministri i Italisë synon të rrisë popullaritetin duke kërcënuar të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of