Jo, cfare do te ndodhe, por cfare duam qe te ndodhe!

06/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Po tani, çfarë do të ndodhër Besojmë se është pyetja që ka mbërthyer mendjen e shumicës së shqiptarëve pas çdo dite që kalon e që nuk sjell asnjë zgjidhje të krizës, e cila nisi si krizë politike dhe preku institucionet. Shqipëria është në udhëkryq, vërejnë drejtuesit më të lartë të Bashkimit Europian, të cilët po udhëheqin Shqipërinë në procesin e integrimit brenda familjes së tyre. Opozita ka nisur protestën e saj në rrugë, që kulmoi dhunshëm më 21 janar, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of