Joni, rfitimtarir i veres

26/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari   Qyteti i Vlores eshte kthyer ne nje bujtine zemergjere, duke pritur qindra pushues. Risia kete vere jane te ardhurit nga Maqedonia, Kosova, por edhe nga shtetet e tjera te Europes. Nje “lulezim” qe rralle eshte pare ne brigjet joniane dhe qe padyshim eshte shfrytezuar me se miri nga vendasit. “Monitor” sjell per lexuesit nje reportazh nga qyteti bregdetar. Kur vendos te kalosh pushimet, duke u treguar “patriot” ne brigjet bregdetare te vendit tend duhet te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of