Ju mohohet promocioni. Cfare te beni

07/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nuk ka me keq sesa te perballesh me nje ngritje ne detyre te mohuar. Cilado qofte arsyeja, do t’ju duhet pak kohe te merrni veten nga poshterimi qe ju ndjeni si dhe te perballeni me nje shef te ri, nese ky eshte rasti. Ekspertet keshillojne keto tre hapa, qe t’ju ndihmojne ju te ecni perpara, pasi nuk mundet te ecnit me lart. 1. Jini me takt. Ekspertet e karrieres keshillojne "Jini te edukuar dhe mirenjohes! Ju duhet te jeni […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of