Juke… Box

04/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Një stil i çuditshëm (megjithëse i vërtetë), personalitet tepër i spikatur dhe një dëshirë e madhe për të habitur publikun. Me këto armë shfaqet në fushën e betejës makina e re japoneze. Traksion me dy ose katër rrota aktive, motorë me benzinë ose turbodiesel me fuqi që varion nga 110 deri në 190 kf. Pas prezantimit të modelit të shumëpërfolur Cube dhe fjalëve se shpejt do të vijë edhe Micra e re, kompania japoneze prezanton Juke, modeli më i […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of