Kalvari

30/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPrej dy vitesh, biznesi rperplasetr ne zyrat qendrore te Tatimeve, si e vetmja shkalle per te kerkuar te drejten mbi vendimin e tatimoreve. Pjese derrmuese humbet. 75% ankohen per kasat dhe kontributet Apelimi tatimor përbën një nga proceset më delikate në raportin mes biznesit dhe administratës. Që kur u shkri Komisioni i Shqyrtimit të Ankesave në Ministrinë e Financave, bizneset janë duke u përballur prej më shumë se dy vjetësh vetëm me Komisionin e Apelimeve në Drejtorinë e Përgjithshme të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of