Kapitulli i shtate

11/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPrezantohet gjenerata e shtate e modelit te mirenjohur gjerman, serish ne versionet veture dhe station wagon Që nga prezantimi i modelit të parë në vitin 1973, kjo makinë është shitur në 5 milion ekzemplarë dhe sot ofrohet në 100 vende në të gjithë globin. Pavarësisht rezultateve tepër të mira të arritura deri tani, Passat vazhdon të rinovohet herë pas here. Gjenerata e re (e shtata), që u zbulua zyrtarisht në Sallonin e fundit të Parisit (2-17 tetor), vazhdon të ndjekë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of