Kardhiq-Delvinë / Shpallen fituesit për lotin e fundit, oferta 2.37 miliardë lekë

08/10/2018 11:04 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintAutoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar fituesit e procedurës së prokurimit për lotin e fundit në aksin Kardhiq-Delvinë. Bëhet fjalë për lotin 6, i cili mbyll ciklin e tre procedurave të zhvilluara gjatë këtyre muajve. Oferta fituese ka ardhur nga “Agbes Konstruksion sh.p.k. & Arbëria sh.p.k.” me adresë Sheq i madh, Fier, me vlerë 2.37 miliardë lekë pa TVSH. Në garë kanë marrë pjesë edhe tre kompani të tjera si “Geci sh.p.k”, “GPG Company sh.p.k”, të cilat janë skualifikuar dhe “Vëllezërit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of