Kasat, kush duhet te favorizohet

13/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMendime dhe sugjerime, per disa shtesa ne legjislacionin perkates tatimor te RSH-se, ne lidhje me rimbursimin e vleres se pageses pa TVSH, te blerjeve te pajisjeve fiskale Nga Zija LIKA* Si ish-punonjës i sistemit tatimor të RSH-së dhe njohës i legjislacionit dhe problematikave të ndryshme, që kanë ekzistuar dhe ekzistojnë në këtë sistem tatimor, nisur nga qëllimi i mirë, për trajtimin e njëjtë, të drejtë, të barabartë dhe pa asnjë dallim, të të gjithë tatimpaguesve dhe përmirësimin e mëtejshëm të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of