Kater celulare, rne nje numerr

25/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintAKEP dhe rInfosoft Systemr firmosin kontraten per portabilitetin e numrit celular dhe afatin e realizimit Më në fund duket se meraku i mbajtjes së numrit personal, duke ruajtur kontaktet, do të shuhet në pranverën e vitit tjetër. Konkurrenca e fortë mes katër kompanive celulare tashmë do të duket me realizimin e projektit më të ri të qeverisë shqiptare: portabilitetin e numrit. Pas zhvillimit të tenderit dhe negociatave të shumta, më në fund, kryetari i Bordit të Autoritetit të Komunikimeve Elektronike […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of