“Kemi nisur prodhimin provë në Fier, problem korrupsioni”

29/06/2020 9:31 AM 0 komente

Lucas Nam, Përfaqësuesi i “Yura Corporation” në Shqipëri   Pavarësisht kohëve të vështira që po jetojnë bizneset në kohën e COVID-19, duket se një pjesë e tyre kanë vendosur të çojnë deri në fund planet e investimit. “Yura Corporation”, që ishte në fazën e ndërtimit të fabrikës në zonën e Fierit në muajin mars, tashmë e ka përfunduar atë dhe ka nisur prodhimin provë. Lucas Nam, përfaqësuesi i “Yura Corporation” në Shqipëri, tha se tregu global për industrinë automotive është […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of