Kemi objektiv të blejmë një bankë tjetër në rajon

30/03/2015 11:43 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet z. Seyhan Pencapligil – Drejtor i Përgjithshëm i Bankës Kombëtare Tregtare Këto blerje ose shkrirje të mundshme do të ndodhin dhe kjo do të ndihmojë në fuqizimin e stabilitetit të sektorit financiar, duke çuar gjithashtu në konkurrencë të ashpër në treg, nga i cili do të përfitojnë klientët dhe ekonomia   Si e vlerësoni ecurinë e sistemit bankar dhe bankës tuaj gjatë vitit 2014? Sistemi bankar shqiptar ka ruajtur strukturën dhe stabilitetin gjatë 2014-s. Volumi i aktivitetit u rrit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of