Kerkohen 1.5 miliard euro

24/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ibrahim Rexhepi Permes nje kornize te shpenzimeve afatmesme donatoreve u eshte bere me dije se per te funksionuar shteti i Kosoves pa asnje problem deri ne vitin 2011 duhet te ndihmohet me afer 1.5 miliard euro. Megjithate, donatoret do ta kene veshtire te identifikojne qarte se cilat jane prioritetet. Ekspertet thone se gjendja duhej te prezantohej me heret dhe aty nuk duhej te futeshin disa projekte qe nuk do te kene ndikim ne permiresimin e gjendjes ekonomike sociale S’ka […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of