Kerkohen para per projekte

18/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Agjencia Albinvest u drejtohet donatoreve te huaj per financimin prej 38.6 mln USD per dhjete projekte zhvillimi Projektet per zhvillimin e Ndermarrjeve te Vogla dhe te Mesme (SME) si dhe ato te nxitjes se eksporteve kerkojne vemendjen e donatoreve. Agjencia ekzekutuese e programeve te zhvillimit te ketyre politikave, te rritjes se investimeve dhe nxitjes se eksporteve, Albinvest, ka organizuar nje forum me organizmat nderkombetare javen e kaluar, ku u ka prezantuar projektet e saj per nxitjen […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of