KESH: me eficente ne prodhim

09/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Intervistë me drejtorin e KESH, Gjergj Bojaxhi Cila ka qenë ecuria e KESH-it në vitin 2007r Viti 2007 ishte një vit kur Korporata Elektroenergjetike Shqiptare (KESH) u përball me kushte jashtëzakonisht të vështira hidrike, por gjithashtu ishte një vit kur në segmentin e Shpërndarjes është bërë një punë voluminoze për të përmirësuar dhe për të bërë një mbledhje dhe menaxhim më të mirë të energjisë dhe marrëdhënieve me konsumatorin. Ne u përqendruam tek përmirësimi i punës në shpërndarje dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of