Keshilla per nje menaxher te ri: Tregohu i sjellshem

18/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Keshilla me e mire qe mund t’iu jepnin si nje menaxher i ri, eshte te jeni i sjellshem, i kujdesshem per te bere te mundur qe bota te duket me e mire. Nje gje e tille nuk do te thote qe ju duhet te beheni nje femije i llastuar ose fluturues. Duhet te kryeni punen tuaj dhe te beheni i zoti. Megjithate, mund te thuhet se miresjellja ne pune sjell rezultate te mira. Nuk eshte gjithmone e lehte te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of