Këshillat për qeverinë: Ku të orientohet rritja

22/02/2016 12:21 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintOPINIONET E EKSPERTEVE   PYETJA PËR EKSPERTËT: Gjithnjë e më shumë po flitet për nevojën e një modeli të ri ekonomik, teksa burimet e deritanishme të rritjes po shterojnë. Cili është rekomandimi juaj, ku dhe si duhet të përqendrohet qeveria?     Flet Jens Reinke, përfaqësues i përhershëm i FMN-së në Shqipëri Bujqësia dhe turizmi me interes të veçantë Është ndoshta e vërtetë që ndërtimi dhe sektori me material përpunuesi (“FACON”) nuk ka të ngjarë të orientojnë rritjen ashtu siç […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of