Këshilli i Ministrave – Propozohet lirimi nga detyra i kreut AKEP, Ilir Zela

16/12/2019 10:14 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKreu i Autoritetit të Komunikimeve Elektronike dhe Postare, Ilir, Zela, është larguar nga detyra. Mësohet se kreu i AKEP ka dhënë dorëheqjen për arsye personale Lirimi i tij është bërë zyrtar tashmë, pasi është publikuar vendimi nga Këshilli i Ministrave, i cili ka vendosur propozimin e Kuvendit për lirimin e z.Ilir Zela, anëtar, i caktuar kryetar i Këshillit Drejtues të Autoritetit të Komunikimeve Elektronike dhe Postare. Z.Zela e mori këtë detyrë në nëntor të vitit 2017, duke zëvendësuar në këtë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of