Kohe e zymte per MBA-te

12/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Gazeta Financial Times ka publikuar renditjen e MBA-ve me te mira ne Bote. Cilat jane adresat dhe si te aplikoni ne 10 shkollat me te fuqishme te biznesit Renia e bursave rreth Botes gjate muajit te fundit mund ta transferoje panikun dhe ne shkollat e biznesit. Realisht, fati i shkollave te biznesit dhe tregjeve financiare eshte mjaft i lidhur. Ndryshe nga departamentet e filozofise dhe literatures, qe mund te punojne komplet te izoluar, suksesi i nje shkolle biznesi lidhet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of