Kompanite udheheqese ne bote

20/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ky raport gjithëpërfshirës analizon kompanitë më të mëdha në botë dhe ato me performancë më të mirë prej këtyre kompanive titane. Kompanitë e  ‘Forbes Global 2000’ janë kompanitë më të fuqishme dhe më të mëdha në botë. Këta gjigantë globalë zakonisht e riorganizojnë veten në ritme të akullta, por ndonjëherë – duke marrë parasysh sektorin e trazuar financiar të kohëve të fundit – në mënyrë të papritur. Kapriçiot ekstreme të biznesit dhe performanca e dobët mund t’i heqë kompanitë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of