Konfuzioni i ndryshimeve ligjore

27/02/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintViti 2009 u shoqerua me nje sere ndryshimesh ne legjislacionin tatimor dhe doganor ne Shqiperi. Nje pjese e madhe e tyre u kundershtuan fort nga biznesi, per shkak se do te sillnin kosto. Per qeverine keto jane pjese e reformes se thelle qe po shoqeron sistemin fiskal ne Shqiperi. Po a e perligj permbushja e detyrimeve (qofte edhe realizimi i planit fiskal), pjesen e krijimit te hapesirave per interpretime te ndryshme dhe zbatim subjektivr Per biznesin, cdo paqartesi mund te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of