Konkurrenca shumë e madhe

19/02/2018 11:46 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNë fillim të vitit 2016, Jona hapi një dyqan duke futur disa prej produkteve të markave të njohura si Micheal Kors, Guess dhe Calvin Klein. Në fillim të shtatorit, njoftoi se dyqani do të vazhdonte vetëm të operonte online. E pyetur nga “Monitor” se pse vendosi që të mbyllte dyqanin fizik, Jona rrëfeu se pjesën më të madhe të shitjeve ajo e kryente nëpërmjet faqeve të rrjeteve sociale, në Facebook dhe Instagram. Kështu, si ekonomiste në profesion, vendosi që të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of