Konsensusi i importuar dhe konsumatoret e tij

20/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Qeveria shpreson qe deri ne fillim te muajit tetor te ketij viti te filloje nga funksionimi Gjykata Administrative, ku nje nga objektivat madhore te ekzistences se saj eshte zgjidhja e konfliktit biznes-adminstrate ne nje kohe te shkurter. Nese kjo ndodh, te pakten teorikisht, duken te ezaurura çeshtjet aq shume te debatueshme mes qeverise dhe biznesit, veçanerisht ne fushen e taksave. Qeveria thote se kuadri ligjor tashme eshte hartuar dhe pritet te kaloje per miratim ne Kuvend gjate muajve te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of