“Konsolidojmë prodhimin, më shumë prani e serialeve amerikane”

16/09/2019 8:39 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Albert Dumani, Drejtori i Programit dhe Blerjeve në TV KLAN   Televizioni KLAN ruan një raport 75% prodhim të vetin dhe 25% blerje në programacion në këtë sezon të ri. Ajo që vihet re është konsolidimi i programeve ekzistuese të testuar me audiencën në disa vite, ashtu sikurse shtohet një bashkëpunim mes Turian Hyskos dhe Marina Vjollcës për një spektakël humori kabare. Drejtori i Programit dhe Blerjeve në TV KLAN, Albert Dumani, në një intervistë për “Monitor” jep detajet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of