Konsumatore- pergatites akulloreje/ekspres kafeje

30/06/2009 12:00 AM 0 komente

Një akullore apo një kafe Janë dy asortimente, të cilat padyshim konsumohen tepër nga shqiptarët. Si kafeja ekspres, ashtu edhe akullorja mund të përgatiten fare mirë në kushtet e shtëpisë. Në këtë mënyrë mund t’i kurseni vetes kohën dhe paratë, ndërkohë që do të merrni kënaqësinë e të përgatiturit vetë të këtyre dy produkteve. Po le të flasim pak për karakteristikat e secilës prej makinerive që iu lehtësojnë përgatitjen e akullores apo edhe kafesë në ambientin tuaj familjar. Për të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of