Konsumi : Cfare duan shqiptaret

22/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintVemendja per cfare konsumojme eshte rritur ne tregun shqiptar. Si ka ndryshuar dieta ushqimore dhe si po shfrytezohet kjo ne mundesite per te bere biznesr! Nga Albana MUCAJ Ndryshe nga dhjetë vite më parë, sot e keni shumë më të lehtë të blini produkte ushqimore që mbajnë markën e një prodhimi natyral apo bio. Janë shtuar pikat e shitjes me prodhime të tilla dhe ka rafte të veçanta në të gjitha supermarketet për produktet e shëndetshme. Kjo degë e biznesit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of