Kopshtet me te shtrenjte ne bote

03/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Mendoni se kopshtet i kanë shpëtuar tendencës tipike të diamanteve dhe floririt për t’u përfshirë në listën e “gjërave më të shtrenjta”r E keni gabim. Bashkë me kopshtet më të shtrenjta dhe tërësisht organike, ekzistojnë edhe kopshte të stolisura me miliona dollarë (ose në këtë rast, euro). Kopshti Leonardslee – 7.62 milionë USD   Kopshti Leonardslee në Sussex-in Perëndimor është një hapësirë prej 91 hektarësh, e mbushur me kopshte të bukura lulesh, kangurë të vegjël, liqene, ujëvara dhe pemë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of