Kosove-Maqedoni:para rte shpejtar edhe ne Poste

11/05/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint UFT nenshkruan marreveshje bashkepunimi me Posten e Maqedonise dhe te Kosoves per ofrimin e sherbimit te Western Union. Tani sherbimi do te ofrohet edhe ne zonat me te largeta te te dy vendeve Qyetaret e Kosoves dhe Maqedonise do te kene mundesine te marrin dhe te dergojne para ne shtete te ndryshme te Botes edhe nga deget e zyrave postare. Unioni Financiar Tirane (UFT) nepermjet perfaqesuesve te tij ne Kosove dhe Maqedoni ka nenshkruar marreveshje me Poste Telekomunikacionin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of