Kostot e biznesit

30/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintDemonstrata e 21 janarit Si po ndikon ne biznes dhe ekonomi kriza politike ne vendr Nga anullimi i kontratave, renia e shitjeve, stepja e investitoreve potenciale, tehqeqja e prenotimeve nga turistet deri te cenimi i imazhit te vendit, per te cilin ishin dashur vite qe te permiresohej Nga Laura Cela Albana Mucaj Kur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë, po bëheshin të qarta pasojat e protestës të 21 janarit, e cila u mbyll me vdekjen e tre personave dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of