Kostot e ndotjes elektomagnetike

20/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Prof. Dr. Bardhyl Golemi Ka disa vite qe edhe ne median shqiptare, me shqetesim te veçante, flitet edhe per aspektet ekologjike te fushave elektromagnetike. Edhe pse ne nivelin e shkrimeve publicitare, edhe pse ne ndonje rast ato jane ngarkuar me dramacitet e sensacion, kane qene te dobishme dhe pa asnje medyshje kontribut i medias, sepse kane sensibilizuar per vemendje dhe interes. Publiku qe ndeshet me to po behet me i ndjeshem, me i kujdesshem dhe me kritik. Ne kete […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of