Kostumet me te shtrenjta

26/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Po kerkoni te gjeni se sa para mund te prishni per nje kostum te mirer Nuk eshte aq e lire sa mund te mendoni, shkruan revistas Forbes. Per arsye te dukshme, pjesa me e madhe e stilisteve dhe rrobaqepesve mundohen t’i mbajne çmimet e tyre te arsyeshme, sepsa ata e dine qe tregu i konsumeve me çmimeve shume te larta eshte ekstremisht i vogel. Por ka nje numer te vogel perjashtimesh –princat arabe, oligarket ruse, yje roku dhe tajkone […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of