Kredi rEkspres me Pagenr

06/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintInterviste me z. Valdet Kodra, Drejtor Departamenti i Retail Banking Union Bank Kredi deri në gjashtë paga, pa garanci apo kolateral, pa bashkëkredimarrës apo dorëzanës, por që thjesht bazohet në të ardhurat personale dhe ekspozimin personal çdo klient që ka pagën në Union Bank, nëpërmjet paketës “Ekspres me Pagën”, mund të marrë paradhënie page, kartë krediti Mastercard, kredi ekspres dhe shërbim online. Kjo paketë është krijuar nga Union Bank, për të plotësuar nevojat e klientëve pagë me produkte kreditore. çdo […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of