Kredia: Euro apo lekr!

15/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pas zhvleresimi te lekut ndaj euros, a eshte me e leverdishme kredia ne leker Skenaret e kursit dhe krahasimi i kesteve mujore qe duhen paguar Zhvleresimi i ndjeshem i lekut ndaj euros e ka bere me konkret se kurre rrezikun e kredise ne valute. Per te gjithe ata qe kane nje hua ne valute dhe te ardhura ne leke, tashme do t’u duhen me shume leke nga te ardhurat e tyre mujore per te paguar te njejtin kest ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of