Kredia për individë i është afruar vlerave të vitit të kaluar

23/11/2020 11:26 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintIntervistë me Gentiana Gjino, Drejtore e Menaxhimit të Produkteve dhe Segmenteve për Individë në Divizionin Retail, Raiffeisen Bank   Në një intervistë për revistën “Monitor”, Gentiana Gjino, Drejtore e Menaxhimit të Produkteve dhe Segmenteve për Individë në Divizionin Retail të Raiffeisen Bank, thotë se pas muajit qershor, kërkesa për kredi konsumatore u gjallërua. Madje, sipas saj, aktualisht kreditimi i individëve është kthyer pothuajse në të njëjtat vlera me vitin e kaluar. Mbështetur në të dhënat e tremujorit të tretë, Raiffeisen […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of