Krijoni kopshtin tuaj të perimeve. Gati?

20/04/2020 12:11 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Merrni kazmën dhe lopatën!   Erdhi pranvera! Erdhi momenti të nisni të mbjellat, në ballkonin apo kopshtin tuaj. Edhe në kohë izolimi, le t’i përvishemi punës. Ata që tashmë mbjellin perimet e tyre do t’ju thonë se të mbjellësh është një ilaç kundër mërzisë e për t’ju larguar stresin! Më poshtë gjeni katër këshilla praktike nga Pascal Garrigues, shef kuzhine në Monte-Carlo Beach, për të krijuar kopshtin tuaj me perime. Këshilla nr. 1- Vendosja dhe plani Pascal Garrigues: Zgjidhni […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of