Kroaci, Croatia Airlines do të kryejë fluturime për në Sofje dhe Podgoricë

24/02/2020 11:28 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Croatia Airlines nis fluturimet nga kryeqyteti kroat, Zagreb, drejt Sofjes, Bullgarisë dhe Podgoricës në Mal të Zi, në maj, sipas portalit të biznesit për monitorimin e Rrugëve Online globale, citon BGNES. Fluturimet Zagreb – Sofje do të fillojnë më 1 maj dhe do të operohen mbi baza sezonale deri në fund të tetorit. Rruga do të operohet tre herë në javë – të hënën, të mërkurën dhe të premten – dhe do të fluturohet me De Havilland Dash, 8-400 […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of