Kroaci, Tower Property Fund shet prona

30/03/2020 12:45 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kompania Tower Property Fund, e cila zotëron prona në Afrikën e Jugut dhe Kroaci, ka shitur një aset komercial në vendin e Europës Lindore teksa po përpiqet të ulë borxhin në monedhën Euro që po përpiqet të financojë. Kompania ka qenë nën presion nga rritja e vendeve të lira të punës në selinë e saj të Afrikës së Jugut, që përfshin parqet e zyrave Woodlands në Woodmead dhe Fourways. “Tower ka kënaqësinë të njoftojë aksionerët për përfundimin e një […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of