Kur komunikimi calon….

05/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Aida Pere Nxitja e biznesit, per te zbatuar me bindje dhe frike njekohesisht legjislacionin tatimor, nenkupton nje strategji te administrates fiskale ne komunikimin e saj ne rritje me biznesin me ane te konsultave dhe vizitave te panderprera Dhoma Amerikane e Tregtise, para disa kohesh, ftoi per nje takim pune Kryeministrin Sali Berisha, “… per te biseduar ne forme te drejtperdrejte mbi mundesine e nje dialogu efektiv qe duhet te ekzistoje mes biznesit dhe qeverise gjate hartimit te ligjeve.”* […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of