Kur synohet te fluturohet lart

24/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari Cila eshte strategjia e marketingut e kompanise me te re ne fushen e celulareve, Eagle Mobile. Konkurrenca eshte e ashper, por kompania beson tek marka “made in Albania” Kompania me e re e telefonise celulare ne Shqiperi, Eagle Mobile, ka permbyllur fazen e shtrirjes se infrastruktures ne territorin e vendit dhe mbulimin me sinjal. Pas rreth 6 muaj, pergatitjesh Eagle Mobile mbulon tashme rreth 95% te popullsise ne Shqiperi duke synuar te sjelle sherbime te reja […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of