Kur tatimet i rcaktonr politika

05/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Agim Dobi Administrimi i tatimpaguesve te medhenj dhe politika. A eshte e lidhur politika me biznesin e madhr! Nje sistem tatimor joefiçent eshte, thjesht, rezultat i konstelacioneve te pushtetit politik dhe shoqeror, i cili edhe pas shume viteve te nje kritike kembengulese ka pasur nje permiresim shume te vogel ne aspektet e rendesishme te administrimit tatimor ne Shqiperi Nuk eshte aspak e rastesishme qe shume eksperte te njohur te fushes se administrimit tatimor, kane vene dukje lidhjet e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of