Kursimet: Tani mund tri investoni deri ne 5 vjet

06/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Në rast se paratë që ju keni vënë mënjanë nuk ju duhen për 2, 3 apo 5 vjet, tashmë ju keni një mundësi më shumë për të fituar se më parë. Alternativa e re ështe blerja e obligacioneve qeveritare, që ofrojnë interes vjetor deri në 4% më të lartë se të fusni paratë në një depozitë në bankë    Nëse keni të paktën 1 milion lekë mënjanë dhe doni që t’i shtoni ato, deri tani kishte dy alternativa, ku […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of