Kush zgjidhet

22/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrinteshte koha e menaxhereve te rinjr Kompanite e rekrutimit thone se mosha eshte nje faktor, por nuk percakton gjithcka ne nje karriere. Sipas tyre nuk ka receta te gatshme per menyren se si dhe se kush duhet ta drejtoje nje kompani, por te gjithe jane te mendimit se duhen shume aftesi Nga Elona Bedalli Shqipëria cilësohet si një nga vendet me moshë mesatare relativisht të re (33 vjeç sipas INSTAT). Ky tipar nuk reflektohet tërësisht në sektorin privat, në aspektin […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of