Kushtet e amnistise fiskale

08/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintHyn ne fuqi ligji rPer legalizimin dhe faljen e nje pjese te borxhitr. Sa paguan biznesi qe te perfitoje faljen Zyrtarizohet amnistia fiskale. Varianti final është botuar në Fletoren Zyrtare dhe përmban në mënyrë të detajuar të gjithë procesin që duhet të ndjekë biznesi dhe individi deri në finalizimin e objektivit. Falja nuk është plotë, sikurse është deklaruar më parë, pasi subjektet duhet të paguajnë jo vetëm një tarifë që shkon deri në 5 për qind të diferencës pas rivlerësimit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of