Kushtet, nisin kontestimet e para

26/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMinistria e Financave perfundon draftin e amnistise, duke vendosur tarifa qe shkojne deri ne 7% per asetet dhe 13% per transferimin e kapitalit. Biznesi shpreh rezerva mbi tarifat qe duhen paguar Pergatiti: A.S Drafti i amnistisë fiskale, i hartuar nga specialistë të taksave dhe juristë të Ministrisë së Financave ka përfunduar dhe po u shpërndahet bizneseve nga një kopje, për të dhënë mendime të nevojshme. Të paktën deri në fundjavë, katër ditë pas hartimit të draftit, shumë shoqata nuk ishin […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of