Lajme nga rajoni

22/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Maqedoni Jo per momentin operatorit te katert te telefonise se levizshme Per momentin nuk do te kete nje operator te katert te telefonise se levizshme ne Maqedoni, pavaresisht se para nje viti e gjysme u njoftua se vendi kishte nevoje te zgjeronte konkurrencen ne kete treg. Nga Ministria e Transportit dhe Telekomunikacionit deklarojne se ndjekin rregullisht zhvillimet e tregut te komunikimeve elektronike dhe nese do te verifikohet nje shtim i kerkeses do te zbatohet projekti per futjen e nje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of