Lajme nga rajoni

11/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ballkani: Pazari i pasurive për Europën Me tre shtetet tashmë pjesë e Bashkimit Europian, natyrë të egër dhe një bregdet të larmishëm, Ballkani mbetet qoshja më e lirë e Europës për investime në pasuritë e paluajtshme. Jo vetëm në zonat e post-luftës si Bosnia dhe Herzegovina dhe Kosova, por gjithashtu dhe në anëtarët e rinj, Bullgaria dhe Rumania, çmimet mesatare të tokës dhe apartamenteve mbeten më të ulëtat në tregun europian, thonë kërkuesit dhe agjentët e pasurive të paluajtshme, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of