Lajme nga vendi

25/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Buxheti Gati nje ligj i ri Ministria e Financave ka bere gati projektligjin organik te Buxhetit te Shtetit, qe perfaqeson nje nga ligjet me te rendesishme qe rrjedhin nga Kushtetuta. Burimet zyrtare nga dikasteri i Financave bene te ditur se shume shpejt ligji do te depozitohet ne qeveri. Ne themel te bazes se re ligjore jane rritja e pergjegjesive per zbatimin e buxhetit dhe nje transparence me e madhe qe e shoqeron kete proces. Por, me e rendesishmja eshte […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of