Lajme nga vendi

25/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint BSH paralajmeron Rrezik nga kredia ne valute Ne deklaraten e fundit te Bankes se Shqiperise “Mbi stabilitetin e sistemit financiar ne Shqiperi”, vleresohet se sistemi financiar ne Shqiperi, ka vijuar rritjen e tij te qendrueshme gjate gjashtemujorit te dyte te vitit 2007. Rezultati mjaft i mire financiar, si ne sektorin bankar ashtu edhe ne ate financiar jobankar, ka ardhur si rrjedhoje e perdorimit me te mire te burimeve financiare dhe vazhdimit te zgjerimit relativisht te shpejte te veprimtarive me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of