Lajme nga vendi

15/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Biznesi Nuk përdor shërbimet on line Sherbimi i deklarimeve elektronike ne Tatime nga ana e biznesit, edhe pse ka gjashte muaj qe ka nisur te zbatohet, nuk po perdoret nga sipermarrja vendase. Bizneset vendase vazhdojne te preferojne menyren e vjeter te deklarimit dhe pageses se taksave, ate te qendrimit para sporteleve, ne vend qe te perdorin internetin. Tatimet kane kerkuar nga biznesi qe te perdorin internetin per te bere deklarimin dhe pagesen e taksave. Sipas tyre, kjo forme do […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of